מענה 24/7!
instagram facebook-call facebook-call facebook-call

גירושין

טיפול בתיק גירושין מחייב לא רק ידע מעמיק במכלול תחומי דיני המשפחה.

אלא גם רגישות ויכולת להביא את בני הזוג להכרה כי גירושין ברוח טובה, תוך שמירה על כבוד הדדי, משרתים את כל הצדדים ויותר מכל יש בהם ביטוי למיצוי המאמץ לשמירה על טובת הילדים.

עורך דין גירושין – חשיבותו בתהליך גירושין

הסטטיסטיקה אינה משקרת והאמת שלה- כואבת: אחד מתוך שלושה זוגות, בקירוב, שנישאים ב"סימן טוב ומזל טוב" – במרכאות או בלעדיהן – צפויים להתגרש. גירושין מערימים קשיים בתחומי חיים שונים הן על בני הזוג המתגרשים והן על ילדיהם בפרט ומשפחותיהם בכלל. גירושין עלולים לקלוע את המעורבים בהם למצוקות קשות- כלכליות, נפשיות ועוד.

עורך דין גירושין עשוי לסייע לכם ולהקל עליכם לבצע את התהליך באופן שלא ייזכר בהכרח כטראומה.

מי מכם שנמצאים על סף גירושין ואף כאלה שנמצאים בתוך התהליך יכולים להסתייע בעורך דין לייעוץ ולייצוג.

עורך דין גירושין מאומן ומיומן בנושא גירושין, מכיר היטב הן את מערכת המשפט והן את אופן פעולתם של בתי הדין הרבניים ומתמצא היטב בדיני משפחה עומד לרשותכם ולשירותכם במכלול הנושאים הכרוכים בגירושין ובהם: גירושין בהסכמה, גישור, הסכם ממוןמזונות אישהדיני ידועים בציבורשלום ביתגניבת זרעמשמורת משותפתהסדרי ראייהחלוקת רכוש מאוזנת, פירוק שיתוף בדירה, סרבנות גט ועוד.

עורך דין גירושין – טיפול בתיק גירושין

טיפול בתיק גירושין מחייב לא רק ידע מעמיק במכלול התחומים שצוינו לעיל אלא גם רגישות ויכולת להביא את בני הזוג להכרה כי גירושין ברוח טובה, תוך שמירה על כבוד הדדי, משרתים את כל הצדדים ויותר מכל יש בהם ביטוי למיצוי המאמץ לשמירה על טובת הילדים.

באופן טבעי וצפוי, גירושין כרוכים בסערת רגשות.

המעורבים בהם חשים כמי שהקרקע נשמטת מתחת לרגליהם, השינוי במסגרת החיים מערער את תחושת הביטחון.

כאשר יש משקעים עכורים של טינה, כעס, מרירות ואף רצון לנקום – עלולים בני הזוג לעשות מעשים חפוזים, אשר המחיר שייגבה מהם בגינם עלול להיות קשה בכל מובן שהוא. עורך דין גירושין בעל ידע, ניסיון, שיקול דעת וראייה מקיפה וכוללת של משמעויות גירושין, יסייע לכם לקבל החלטות מושכלות.

הסכמה משותפת של בני הזוג הנמצאים על סף גירושין או בעיצומו של התהליך על עורך דין שיסדיר עבורם את הנושאים השונים התלויים ועומדים על הפרק ודאי עדיפה על מצב, שבו כל אחד מהם שוכר את שירותיו של עורך דין אחר ומתחיל מאבק משפטי שעלול להיות ארוך, מתיש ולגרום לקרע ולניתוק ביניהם.

אתם מוזמנים ליצור קשר לקבלת מידע ותשובה לכל שאלה שמעסיקה אתכם בנושא זה.

השירות יינתן תוך שמירה קפדנית על חסיון המידע ותוך השקעת כל מאמץ נדרש על מנת לצמצם ככל שניתן  לרכך את עצמת המכה של הגירושין ולמזער את הנזק שעלול להיגרם מהם.

עורך דין לענייני גירושין

עורך דין לענייני גירושין מייצג לקוחות הנזקקים לשירותיו בנושא רגיש ומורכב זה. הוא מכיר את התחום לעומק ויכול לסייע רבות לשני הצדדים. הכנת הסכמי גירושין על פי החוק היא אחת מהתמחויותיו. כדאי לשכור שירותיו כבר בראשית התהליך לטובת ייעוץ נכון. עו"ד עודד פסקל מומחה לדיני משפחה עוסק בתחום וניתן לקבל ממנו מידע רב.

עורך דין לענייני גירושין – בעל זווית ראיה רחבה

עורך דין לענייני גירושין מכיר היטב את החוקים הקיימים בנושא, את התנהלות בתי המשפט והמוסדות לגישור ולכן, הינו בעל זווית ראייה רחבה. לאחר שהוא מעיין בחומרים בתיק ומשוחח על לקוחותיו הוא יכול לגבש דרכי פעולה המתאימים לכל סיטואציה. ככלל, הוא ממליץ לצמצם עימותים ולהגיע להסכמות באמצעות משא ומתן ישיר. במקרים בהם קיימות הסכמות על הנקודות המורכבות כמו חלוקת רכוש והסדרי ראיה של ילדים אזי הוא יוכל לייצג את שני הצדדים ולהכין עבורם הסכם חוקי ומותאם. לאחר שההסכם יקבל תוקף בבית הדין לענייני משפחה תצא הפרידה לדרך. במקרים בהם קיימות מחלוקות עמוקות אזי כדי להגיע להסדרים מוסכמים היכולים לחסוך פנייה לבית משפט. כך גם ניתן להימנע מהוצאת כספים מיותרת, בזבוז זמן וטרחה רבה. כך גם יהיה ניתן לשמירה על מערכת יחסים טובה בהמשך.

גישור או בבית משפט

גישור הינו הליך טוב ויעיל. הוא אף מניב תוצאות. יתרונותיו רבים כי כל צד יכול להביע עמדותיו, לא להסכים להצעות המובאות לפניו ולשלוט על תוצאותיו. פנייה לבית משפט יסבך את ההליכים וכל צד ייאלץ לקבל פסיקות השופט. מה עוד שרבים מפסקי הדין דומים להסכמות היכולות להתקבל בגישור. בשני ההליכים יכול עורך הדין לסייע ולייצג כהלכה.

משרד מסודר בעל שם

עו"ד עודד פסקל מומחה לדיני משפחה עוסק בתחום ומומלץ לקבל ממנו שירות מקצועי המלווה ביחס אישי. הוא מקיף וכולל הקשבה סבלנית, אמפטיה למצב ולצרכי הלקוח, דיסקרטיות, ליווי ככל הנדרש, מחירים נוחים וכדומה. הוא בעל ידע רב וניסיון מצטבר המגיעים מהשתלמויות והתמחויות, ממתן שירותים איכותיים ללקוחות רבים לאורך שנים ועוד. הוא ישמח להעמיד את התשתית הקיימת במשרדו לטובת אחרים.

עוד לענייני גירושין

עוד לענייני גירושין מייצג לקוחות אשר מעוניינים להיפרד מבני זוגם. הוא יכול לייצג את שני הצדדים יחד ולהכין עבורם הסכם. במקרים בהם קיימים מחלוקות עמוקות – הוא יצטרך לייצג צד אחד בלבד. הוא יכול לסייע רבות בייעוץ וליווי בכל שלב. עו"ד עודד פסקל מומחה לדיני משפחה עוסק בתחום וניתן לקבל ממנו מידע רב.

עוד לענייני גירושין – יעיל וקשוב

עוד לענייני גירושין פועל ביעילות רבה והינו בעל זווית ראיה רחבה מתוקף עיסוקו בנושא. הוא מכיר לעומק את כל הנושא כולל את החוקים הקיימים ולכן, יכול להציע הצעות חכמות אשר יפתרו בעיות רבות בקרב לקוחותיו. המחלוקות הקשות והמורכבות בעת גירושין הם נושא הסדרי הראיה וחלוקת הכספים. המלצות במידה והן נפתרות אזי הדרך אל פתירת התסבוכות קצרה. כאשר קיימת הסכמה אז ניתן להכין הסכם מסודר אשר יקבל תוקף של בית משפט. מחלוקות בנושא כספים ניתן לפתור בקלות על ידי חלוקת רכוש, מכירתו או בדרכים אחרות. הסדרי הראיה של הילדים נחשבים לרגישים יותר וכאן יהיה צורך ברצון רב של שני הצדדים לפתירת הבעיות. צריך לציין כי במקרים האלו אף קיימים חוקים המסדירים את הנושא. ההמלצה היא לצמצם עימותים בנושאים אלו מאחר וצריך לשמור על מערכת יחסים תקינה וקורקטית גם לאחר הפרידה במיוחד כאשר ילדים מעורבים. פתרון אפשרי הוא גישור אשר נחשב להליך יעיל מאוד.

ייצוג משפטי

פנייה לבית משפט חייבת להיות מוצא אחרון. והיא נעשית רק כאשר המחלוקות הינן עמוקות בנושאים חיוניים, כך כאשר צד אחד דורש יותר ממה שהחוק מאפשר ובמקרים נוספים. בנסיבות אלו ייצג עורך הדין היטב את לקוחו ויטען לטובתו על מנת למצות כל זכויותיו. הוא ייעזר במסמכים, בחוות דעת של מומחים, בתקדימים משפטיים ועוד.

משרד בעל תשתית מעולה

עו"ד עודד פסקל מומחה לדיני משפחה עוסק בתחום ומומלץ לקבל ממנו שירות מקצועי המלווה ביחס אישי. הוא מקיף וכולל הקשבה, דיסקרטיות, ליווי ממשרד מסודר, מחירים נוחים וכדומה. הוא בעל ידע רב וניסיון מצטבר המגיעים מהשתלמויות והתמחויות, ממתן שירותים איכותיים ללקוחות רבים לאורך שנים ועוד. הוא ישרת בשמחה נוספים.

עו"ד לענייני גירושין

עו"ד לענייני גירושין מטפל בתיקי לקוחות אשר נזקקים לשירותיו. הוא מכיר את הנושא לעומק כולל הכנת הסכמים מסודרים. מומלץ לשכור שירותיו כבר בתחילת התהליך כדי שיוכל לייעץ היטב ובזמן הנכון. הוא ממליץ לצמצם עימותים בתקופה רגישה כזאת למניעת טראומות מיותרות. עו"ד עודד פסקל מומחה לדיני משפחה עוסק בתחום וניתן לקבל ממנו מידע חשוב.

עו"ד לענייני גירושין – לומד כל תיק לעומק

עו"ד לענייני גירושין לומד כל תיק היטב על פי שיחות עם הלקוחות ועיון במסמכים רלוונטיים המוגשים לו. הוא מכיר את החוקים הקיימים, את התנהלות בתי המשפט והמגשרים, ולכן, בעל נקודת מבט רחבה. כך, שהוא יכול לגבש עמדה ודרכי פעולה ראויים בכל סיטואציה. ככלל, הוא ימליץ לצמצם עימותים כדי לחסוך כספים וזמן ובעיקר כדי לשמור על מערכת יחסים טובה גם לאחר סיום הסכסוך. הדבר חשוב במיוחד, כאשר מעורבים ילדים בהליך. המחלוקות הרציניות הן בגין הסדרי ראיה של ילדים וחלוקת רכוש וכספים. הנושא הראשון רגיש יותר בגלל מעורבות רגשות. קיימים מספר חוקים המסדירים את הנושא  ובעיקר, כאשר מדובר על ילדים צעירים. מעבר לכך נדרשת הסכמה בין שני הצדדים אשר תראה לנגד עיניה את טובת הילדים. הליך גישור יכול לסיים סכסוך במהירות בגלל היותו יעיל ומכבד. אחד מיתרונותיו הינו שכל צד יכול לשלוט על תוצאותיו.

ייצוג בבית משפט

ייצוג בבית משפט נעשה כאשר אחד הצדדים פונה לקבלת סעד ממנו. כאן ייצג עורך הדין את לקוחות בנחישות ויטען לטובתו. הוא ינסה להשיג עבורו את מרב הזכויות המוקנות לו במסגרת החוק. הוא יציג תקדימים משפטיים, יביא מסמכים, צילומים ועדויות התומכים בטענותיו ועוד. כל פסיקה לטובת לקוחו תסייע לו בניהול אורח חיים סביר וטוב.

משרד ידוע ויעיל

עו"ד עודד פסקל מומחה לדיני משפחה עוסק בתחום ומומלץ לקבל ממנו שירות מקצועי עם יחס אישי. הוא מקיף וכולל הקשבה סבלנית ואמפטיה, דיסקרטיות, ליווי ככל הנדרש, מחירים נוחים וכדומה. הוא בעל ידע רב וניסיון עשיר המגיעים מהשתלמויות והתמחויות, ממתן שירותים איכותיים ללקוחות רבים לאורך שנים ועוד. הוא ישמח להעמיד יכולותיו המוכחות לטובת אחרים.

עורך דין לגירושין

עורך דין לגירושין מספק שירותיו בנסיבות אלו ובהזדמנויות אחרות. הוא יכול לייצג את שני הצדדים כאשר קיימות הסכמות. הוא ייצג רק צד אחד בעת מחלוקות עמוקות. מומלץ לערב אותו בתהליך כבר בראשיתו כדי לייעל את תהליך הפרידה המורכב. עו"ד עודד פסקל מומחה לדיני משפחה עוסק בתחום וניתן לקבל ממנו מידע רלוונטי.

עורך דין לגירושין – קשוב ויעיל

עורך דין לגירושין הינו קשוב לצרכי הלקוחות ויודע להצביע על הנקודות החשובות בכל תיק. כעקרון, הוא תמיד ימליץ לסיים סכסוכים בתוך המשפחה במהירות ועם חיכוכים מועטים ככל האפשר. זאת כדי לחסוך צער, טרחה, כסף וזמן, ובעיקר, כדי לשמור על מערכת יחסים תקינה בעתיד. יש לכך חשיבות רבה  במיוחד כאשר מעורבים ילדים בתהליך. כאשר קיימות הסכמות אז הכנת ההסכם קלה יותר. יש להכניס את הסעיפים הרלוונטיים על פי החוק ולנסחם בלשון משפטית. לאחר מכן להביאו לקבלת תוקף משפטי בבית הדין לענייני משפחה. כאשר קיימות מחלוקות עמוקות אזי יהיה צורך דיונים ומשא ומתן. המחלוקות העיקריות הן על חלוקת רכוש והסדרי ראיה של ילדים קטינים. חלקות רכוש ניתן להיעשות במספר דרכים. נושא הילדים מורכב ורגיש יותר כי כאן קיימת מעורבות רגשית. החוק מסייע בכך וחוקק מספר חוקים לגבי ילדים בגילאים צעירים. מעבר לכך – יש צורך בראייה  נכונה של ההורים וברצון לשמור על טובת הילד.

 פתרון בעזרת גישור/בית משפט

גישור הינו הליך מועדף במרבית המקרים. הוא זול ומהיר יותר מאשר פנייה לבית משפט. כל צד יכול לשלוט על תוצאותיו. בעת דיון בבית דין לענייני משפחה יטען עורך הדין לטובת לקוחו מתוך רצון לבקש את זכויותיו. הוא יציג מסמכים, תקדימים משפטיים, חוות דעת של מומחים ועוד.

משרד בעל מוניטין

עו"ד עודד פסקל מומחה לדיני משפחה עוסק בתחום ומומלץ לקבל ממנו שירות מקצועי עם יחס אישי. הוא מקיף וכולל הקשבה סבלנית לצרכי הלקוח, דיסקרטיות, ליווי ככל הנדרש, מחירים נוחים וכדומה. הוא בעל ידע רב וניסיון עשיר המגיעים מהשתלמויות והתמחויות, ממתן שירותים איכותיים ללקוחות רבים לאורך שנים ועוד. הוא ישמח להעמיד כישוריו ויכולותיו המוכחות לטובת אחרים.

עורך דין מומלץ לגירושין

עורך דין מומלץ לגירושין מייצג לקוחות לקראת פרידה או הנמצאים בעיצומה. מומלץ לערב אותו כבר בתחילת התהליך כדי שימליץ על צעדי פעולה נכונים. כאשר קיימות הסכמות על הנושאים החשובים אזי הוא יכול לייצג את שני הצדדים ויכין הסכם מסודר. כאשר קיימות מחלוקות עמוקות הוא ייצג צד אחד בלבד. עו"ד עודד פסקל מומחה לדיני משפחה עוסק בתחום וניתן לקבל ממנו מידע רב ערך.

עורך דין מומלץ לגירושין – ממוקד וחדור מטרה

עורך דין מומלץ לגירושין פועל ביעילות וחדות מתוך ראיית טובת לקוחו. הוא מכיר את כל הדינים העוסקים בתחום, את התנהלות בתי המשפט ורשויות הרווחה וכדומה. לכן בעל זווית ראייה רחבה. הוא ילמד כל תיק לעומק מתוך עיון במסמכים ושיחות עם הלקוחות. על פי כל אלו הוא יגבש דרכי פעולה אפשריים לפתרון מחלוקות ולסיום תהליך מוצלח ללא טראומות מיותרות. את ההסכם המנוסח משפטית יביא לקבלת תוקף משפטי בבית הדין לענייני משפחה. במידה וקיימות מחלוקות רציניות הוא ימליץ להפחית עימותים ולנסות להגיע להסכמות במשא ומתן. מחלוקות רציניות הן חלוקת רכוש, הסדרי ראיה, דמי מזונות עתידיים ועוד.  קיימים חוקים היכולים לצמצם מחלוקות. חשיבות מיוחדת הינה לשמירת שלום הילדים וטובתם.

 גישור או הגשת תביעה

הליך גישור נחשב ליעיל מאוד. כל צד מביע דעותיו והשגותיו בניחותא. המגשר מציע פתרונות טובים ומעשיים. ניתן לא לקבל אותם ולשלוט על תוצאותיו. ההליך זול יחסית לבית משפט, קצר ומונע זמן מיותר טרחה. הסכמות כאלו שומרות על מערכת יחסים תקינה עתידית. יש לכך חשיבות כאשר מעורבים ילדים בתהליך. במידה ויהיה צורך בייצוג בבית משפט יעשה אותו עורך דין על הצד הטוב ביותר. יציג תקדימים משפטיים, מסמכים, חוות דעת ועוד.

משרד מכובד

עו"ד עודד פסקל מומחה לדיני משפחה עוסק בתחום ומומלץ לקבל ממנו שירות מקצועי עם יחס אישי. הוא מקיף וכולל שמירה על דיסקרטיות, ייעוץ ספציפי לכל סיטואציה, ליווי ככל הנדרש, מחירים נוחים וכדומה. הוא בעל ידע רב וניסיון עשיר המגיעים מהשתלמויות והתמחויות, ממתן שירותים מוצלחים ללקוחות רבים לאורך שנים ועוד. הוא ישרת בשמחה אחרים.

Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support
שלח
אפשר לעזור ?