facebook-call facebook-call

גירושין

טיפול בתיק גירושין מחייב לא רק ידע מעמיק במכלול תחומי דיני המשפחה.

אלא גם רגישות ויכולת להביא את בני הזוג להכרה כי גירושין ברוח טובה, תוך שמירה על כבוד הדדי, משרתים את כל הצדדים ויותר מכל יש בהם ביטוי למיצוי המאמץ לשמירה על טובת הילדים.

עורך דין גירושין – חשיבותו בתהליך גירושין

הסטטיסטיקה אינה משקרת והאמת שלה- כואבת: אחד מתוך שלושה זוגות, בקירוב, שנישאים ב"סימן טוב ומזל טוב" – במרכאות או בלעדיהן – צפויים להתגרש. גירושין מערימים קשיים בתחומי חיים שונים הן על בני הזוג המתגרשים והן על ילדיהם בפרט ומשפחותיהם בכלל. גירושין עלולים לקלוע את המעורבים בהם למצוקות קשות- כלכליות, נפשיות ועוד.

עורך דין גירושין עשוי לסייע לכם ולהקל עליכם לבצע את התהליך באופן שלא ייזכר בהכרח כטראומה.

מי מכם שנמצאים על סף גירושין ואף כאלה שנמצאים בתוך התהליך יכולים להסתייע בעורך דין לייעוץ ולייצוג.

עורך דין גירושין מאומן ומיומן בנושא גירושין, מכיר היטב הן את מערכת המשפט והן את אופן פעולתם של בתי הדין הרבניים ומתמצא היטב בדיני משפחה עומד לרשותכם ולשירותכם במכלול הנושאים הכרוכים בגירושין ובהם: גירושין בהסכמה, גישור, הסכם ממוןמזונות אישהדיני ידועים בציבורשלום ביתגניבת זרעאחריות הורית משותפתהסדרי ראייהחלוקת רכוש מאוזנת, פירוק שיתוף בדירה, סרבנות גט ועוד.

עורך דין גירושין – טיפול בתיק גירושין

טיפול בתיק גירושין מחייב לא רק ידע מעמיק במכלול התחומים שצוינו לעיל אלא גם רגישות ויכולת להביא את בני הזוג להכרה כי גירושין ברוח טובה, תוך שמירה על כבוד הדדי, משרתים את כל הצדדים ויותר מכל יש בהם ביטוי למיצוי המאמץ לשמירה על טובת הילדים.

באופן טבעי וצפוי, גירושין כרוכים בסערת רגשות.

המעורבים בהם חשים כמי שהקרקע נשמטת מתחת לרגליהם, השינוי במסגרת החיים מערער את תחושת הביטחון.

כאשר יש משקעים עכורים של טינה, כעס, מרירות ואף רצון לנקום – עלולים בני הזוג לעשות מעשים חפוזים, אשר המחיר שייגבה מהם בגינם עלול להיות קשה בכל מובן שהוא. עורך דין גירושין בעל ידע, ניסיון, שיקול דעת וראייה מקיפה וכוללת של משמעויות גירושין, יסייע לכם לקבל החלטות מושכלות.

הסכמה משותפת של בני הזוג הנמצאים על סף גירושין או בעיצומו של התהליך על עורך דין שיסדיר עבורם את הנושאים השונים התלויים ועומדים על הפרק ודאי עדיפה על מצב, שבו כל אחד מהם שוכר את שירותיו של עורך דין אחר ומתחיל מאבק משפטי שעלול להיות ארוך, מתיש ולגרום לקרע ולניתוק ביניהם.

אתם מוזמנים ליצור קשר לקבלת מידע ותשובה לכל שאלה שמעסיקה אתכם בנושא זה.

השירות יינתן תוך שמירה קפדנית על חסיון המידע ותוך השקעת כל מאמץ נדרש על מנת לצמצם ככל שניתן  לרכך את עצמת המכה של הגירושין ולמזער את הנזק שעלול להיגרם מהם.

עורך דין לענייני גירושין

עבור מי שהתחתנו ברבנות, הצעד הראשון בדרך לסיום נישואין הוא פתיחת תיק במוסד זה. הרבנות הינה הסמכות היחידה להסדרת גט בישראל, אבל במקביל גם לבתי משפט לענייני משפחה יש סמכויות לגבי הסדרי הגירושין ולכן יש חשיבות לאופן הפנייה לרבנות. כמו כן ישנם הבדלים בין מצב שבו שני בני הזוג מבקשים להתגרש לבין מצב שבו צד אחד רוצה בכך ואילו השני מתנגד או מתנגדת. באופן טבעי המצב השני מורכב יותר, וזאת מפני שעל-פי ההלכה היהודית גט ניתן רק כשיש הסכמה של שני הצדדים (פרט לנסיבות מיוחדות). זהו למעשה מצב של "סרבנות גט", ולכן כדאי מאוד להיעזר בשירות של עורך דין לענייני גירושין. עורך דין עודד פסקל אמון על סיוע למי שמבקשים לסיים את הנישואין ונתקלים במכשולים מסוגים שונים.

פתיחת תיק ברבנות בעזרת עורך דין לענייני גירושין – דגשים חשובים

 • תביעה חד-צדדית – אם רק צד אחד מבקש להתגרש, יש לצרף לבקשת פתיחת התיק פירוט של עילת הגירושין. כמו כן יש לציין האם נעשו מאמצים לשלום בית, ואם כן מהם.
 • אופן הצגת עילת הגירושין – בבתי דין רבניים ישנה חשיבות רבה מאוד לאופן הצגת המקרה ולנימוקים לגבי הרצון להתגרש. כך למשל הוכחת אלימות תוביל את הדיינים בבית הדין הרבני להכריז על גט גם אם אין הסכמה, ומצד שני אישה שנתפסה בוגדת בבעלה עלולה לאבד את הזכאות לכתובה.
 • היקף סמכות בית דין רבני – בתי דין רבניים מוסמכים לפסוק גם בסוגיות הקשורות להסדר הגירושין, פרט למזונות הילדים. רק אם שני הצדדים מסכימים, בית הדין הרבני ידון בסוגיה זו.

טיפול מהיר ונחוש

עורך דין לענייני גירושין מסייע להתנהל מול הרבנות ובית הדין הרבני, ופועל באמצעות כלים משפטיים רלוונטיים על-מנת לממש את כל האינטרסים המהותיים של לקוחותיו. עו"ד עודד פסקל הוא מומחה מוכר בתחום, לאחר יותר מ-25 שנות פעילות. הוותק מתורגם לאסטרטגיה מדויקת, מותאמת למאפיינים הייחודיים של כל מקרה, וגם לייעוץ קשוב ומועיל בכל הסוגיות הקשורות לפרידה ולשינוי המשמעותי בחיים.

עוד לענייני גירושין

עוד לענייני גירושין, רצוי עם ניסיון, הוא הכתובת הנכונה לכל מי שבוחר להיפרד. למעשה כבר כששוקלים גירושין מומלץ למצוא איש מקצוע שיוביל את התהליך ויבטיח יציאה לדרך חדשה בתנאים מיטביים. עורך דין עודד פסקל כבר סייע לרבים ורבות להתגרש בלי לשלם מחיר יקר מדי.

למה חשוב לפנות אל עוד לענייני גירושין בשלב מוקדם ככל האפשר?

 • ניסיון להברחת נכסים – הכלל הבסיסי לגבי חלוקת הרכוש במקרי גירושין הוא איזון משאבים, כלומר חלוקה שוויונית של 50%-50%. אם אחד הצדדים מנסה להסתיר חלק מהנכסים (יש לא מעט מקרים שבהם נכסים רשומים רק על שם צד אחד, ובן/בת הזוג לא מודעים להם) נדרשת פעולה מקצועית מידית כדי לסכל את המזימה.
 • ניסיון הגעה לשלום בית – עורכי דין מנוסים בתחום הגירושין יכולים לגבש הסכם דו-שלבי: הסכם שלום בית ולחילופין גירושין. הכוונה היא להסכם שמנסח כללים ברורים להתנהלות חדשה של בני הזוג על-מנת לשקם את הזוגיות. בנוסף כולל ההסכם גם את תנאי הגירושין, למקרה שהניסיון לא יעלה יפה (וגם בכדי להבהיר לשני הצדדים את השלכות הפרידה).
 • "מרוץ הסמכויות" – ישנם מקרי גירושין שבהם נוצרת חשיבות רבה לסוג הערכאה השיפוטית שתדון בתיק: בית דין דתי או בית משפט לענייני משפחה. במצב כזה כדאי מאוד להקדים את בן/בת הזוג, וכדי לבחור נכון ערכאה שתשרת אתכם נדרשת עזרת עורך דין מיד עם ההחלטה להתגרש.
 • נטרול הרגשות הסוערים – פרידה יכולה להתנהל ברוח טובה ועל בסיס תקשורת חיובית, אבל באותה מידה עלולה לגרום לסערת רגשות של ממש. רגשות מורכבים וכואבים עלולים לגרום לטעויות בשיקול הדעת. כשיש עורך דין מומחה לגירושין, הסיכוי לשגיאות פוחת ולמעשה לא קיים.

זמינות גבוהה וליווי צמוד לאורך כל הדרך

על-מנת למצות את היתרונות של פנייה מוקדמת אל עוד לענייני גירושין נדרש איש המקצוע להתנהל בזמינות מרבית. לאחר למעלה מ-25 שנות פעילות בתחום דיני המשפחה, עורך דין עודד פסקל מודע לכך כמובן ומתייצב לצד לקוחותיו מהרגע הראשון. הליווי הצמוד נמשך לאורך כל הדרך, עד להגעה לתוצאות הרצויות ולגירושין בתנאים אופטימליים.

עו"ד לענייני גירושין

אחד הנושאים הרגישים ביותר בכל מקרה גירושין הוא שימור ההורות גם אחרי הפרידה. באופן בלתי נמנע גם האבא וגם האמא לא יכולים לשהות עם הילדים כל הזמן, ונדרשת חלוקה של זמני השהות. בחלק מהמקרים אופן החלוקה משפיע גם על דמי המזונות שישלם האב לאם עבור גידול הילדים, כך שהסוגיה הופכת להיות גם כלכלית. עו"ד לענייני גירושין יסייע לכם לייצר את המציאות הרצויה מבחינתכם, ובפרט להבטיח קשר איכותי עם הילדים גם כשהתא המשפחתי מתפרק. עורך דין עודד פסקל הוא בעל ניסיון של למעלה מ-25 שנים בתחום, והדבר בא לידי ביטוי באיכות השירות שהוא מספק.

ההמלצות של עו"ד לענייני גירושין בנושא זמני שהות

 • זמנים שוויוניים ככל האפשר – רוב מכריע של המומחים דוגל בחלוקה שוויונית של זמני השהות, כך שלכל אחד מההורים תהיה הזדמנות אמיתית לגדל את הילדים ולבלות איתם. יחד עם זאת אחריות הורית מחייבת דרישת קבלת משמורת מלאה אם ההורה השני לא כשיר למלא את התפקיד.
 • הסדר מפורט – המלצה נוספת היא לקבוע הסדר שמפרט לא רק את עיקרון החלוקה, אלא גם את היישום בפועל, לפרטי פרטים. למשל, מה קורה בכל חג, איפה שוהים הילדים במהלך החופשות מבית הספר, איך תתנהל ההעברה בין ההורים וכו'.
 • מנגנון תיאום – החיים, כמובן, דינמיים מאוד, ולכן גם הסדר מפורט מהווה בסופו של דבר רק בסיס לשהות של הילדים בפועל אצל כל אחד מההורים. בהתאם חשוב לכלול בהסכם הגירושין מנגנון ברור לשינויים: כשאחד ההורים חולה, כשישנו רצון לצאת עם הילדים לחופשה שמן הסתם תימשך גם מעבר לזמני השהות הרגילים ועוד.

ייעוץ מקיף וסיוע במימוש מלא של הרצון לטובת הילדים

ההמלצה החשובה ביותר של עו"ד לענייני גירושין היא לחשוב תמיד קודם כל על טובת הילדים. במקרי גירושין רבים הם אלה שמשלמים מחיר יקר על פירוק התא המשפחתי, ולכן יש למזער את הנזק שעלול להיגרם להם, כולל באמצעות זמני שהות שמתחשבים באינטרסים שלהם. עורך דין עודד פסקל מסייע לממש באופן מלא ונכון את הרצון של כל לקוח ולקוחה בנושא רגיש זה, ועושה זאת מתוך מחויבות אמיתית וכאמור על בסיס ניסיון של שנים רבות מאוד.

עורך דין לגירושין

כל עוד הנישואין מתקיימים והגירושין לא נכנסו לתוקף והפכו לעובדה רשמית, האישה עשויה להיות זכאית למזונות. באופן טבעי מדובר בסכום כסף לא מבוטל שמשולם במשך מספר חודשים ומסייע לאישה להתמודד עם ההשלכות הכלכליות של הפרידה. ישנם תנאים שונים לזכאות בהתאם לדתה של האישה וגם הדת של הגבר, ובכל מקרה מומלץ לפנות אל עורך דין לגירושין על-מנת למצות את הזכאות למזונות. עורך דין עודד פסקל מטפל במקרים אלה באחריות, ברצינות ומתוך מחויבות אמיתית לכל לקוחה.

איך עורך דין לגירושין מסייע בקבלת מזונות אישה?

 • בחירה נכונה של ערכאה שיפוטית – אישה רשאית לתבוע מזונות הן בבית דין דתי והן בבית משפט לענייני משפחה. עורך דין מנוסה יודע מהי הערכאה הנכונה בהתאם לנסיבות הספציפיות.
 • פעולה מידית – חשוב להדגיש שאי אפשר לקבל מזונות באופן רטרואקטיבי. כשעורך דין מטפל בנושא, התביעה תוגש במהירות וכמובן באופן מדויק ובהתאם לכל הנהלים, ולכן לא יהיה שום עיכוב והאישה לא מפסידה כספים להם היא זכאית.
 • נטרול כל גורם שעלול לפגוע בזכאות למזונות עד להשלמת הגירושין – הדין הדתי כולל מספר עילות שבהן אישה מאבדת את זכאותה למזונות. דוגמה אחת לכך היא זלזול בבעל, ועוד מצב נפוץ הוא סירוב לשלום בית מצד האישה. באופן טבעי היחס של בית הדין לאישה מושפע מאופן הצגת האירועים, ולכן יש חשיבות לאיכות הייצוג המשפטי. עורך דין מומחה לגירושין יודע להציג סירוב לשלום בית כהכרח המציאות, לשלול טענות ל"זלזול" וכו', וכך להבטיח את דמי המזונות.

קבלת הסכום המרבי האפשרי

דרך נוספת שבה עורך דין לגירושין מסייע לאישה לא לשלם מחיר כלכלי יקר עקב הפרידה היא פעולה נחושה על-מנת שהערכאה השיפוטית תקבע את סכום המזונות המרבי האפשרי. בהקשר זה כדאי לדעת שמזונות אישה מחושבים בהתאם לרמת החיים לפני הגירושין, הכנסות הבעל מכל המקורות הרלוונטיים, צרכים ספציפיים ועוד. עו"ד עודד פסקל הוא אחד מעורכי הדין הוותיקים והבקיאים ביותר בארץ, ואחרי למעלה מ-25 שנים הוא יכול להבטיח וגם לקיים ייעוץ משפטי וייצוג מועילים במיוחד.

עורך דין מומלץ לגירושין

גירושין הם סוף פרק אחד ותחילתו של פרק חדש. המעבר יכול להיות חלק ואפילו חיובי, למרות הקושי המובן שמייצרת כל פרידה, אבל באותה מידה הוא עלול להפוך לשדה מוקשים. המפתח העיקרי לתהליך מוצלח הוא איכות עורך הדין שמלווה אתכם בדרך ועוזר לכם להתמודד עם מכשולים שונים. בהתאם כדאי להשקיע זמן ומחשבה במציאת עורך דין מומלץ לגירושין. עו"ד עודד פסקל הוא מומחה לדיני משפחה שכבר סייע לרבים ורבות להתגרש בתנאים אופטימליים מבחינתם.

איך למצוא עורך דין מומלץ לגירושין?

 • המלצות – באופן טבעי עורך דין מומלץ בתחום הגירושין הוא מי שיש עליו המלצות חמות. אם אתם מכירים מישהו או מישהי שהתגרשו, אפשר לקבל מהם חוות דעת על עורך הדין שליווה אותם בתהליך. חשוב מאוד לבקש מידע מפורט ולשאול שאלות רבות כדי שהתמונה תהיה מלאה ומדויקת.
 • ותק – המשוואה פשוטה: עורך דין בתחום הגירושין עם ותק משמעותי הוא עורך דין שיש לו רשימת לקוחות ארוכה, ולכן מן הסתם הוא מספק תועלת רבה.
 • התרשמות ישירה – כבר בשיחת ייעוץ לא מחייבת אפשר להתרשם מהבקיאות ומהאישיות של כל עורך דין, בוודאי בתחום הגירושין. מומלץ לבחון את הקשב של איש המקצוע, את היושרה ואת היכולת והמוכנות לענות בסבלנות לכל שאלה ולספק הסברים ברורים לכל סוגיה.

קשב מלא, רגישות ונחישות

עורך דין מומלץ לגירושין הוא גם איש מקצוע מנוסה וגם בעל איכויות אישיות רלוונטיות. בפרט נדרש קשב מלא לכל אדם שפונה לעזרה, כדי להבין מהם הצרכים העיקריים של אותו אדם, ממה הוא חושש, על מה הוא לא מוכן לוותר וכו'. עוד איכות מהותית היא רגישות, וזאת בגלל העובדה שמי שנמצא בעיצומה של פרידה ופירוק תא משפחתי זקוק ליציבות ועורך הדין מספק גם אותה לצד השירות המקצועי. כמו כן נדרשת נחישות על-מנת להבטיח את כל האינטרסים של הלקוח או הלקוחה. עם עורך דין עודד פסקל תוכלו לסמן V על כל האיכויות הנ"ל, וגם על בקיאות מקצועית. הוכחה נוספת להיותו עורך דין מומלץ בתחום הגירושין היא רשימת הלקוחות הארוכה ושביעות הרצון של כולם.

Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support
שלח
אפשר לעזור ?