facebook-call facebook-call

עו"ד עודד פסקל

מומחה לדיני משפחה

עודד פסקל הוא עורך דין ונוטריון מומחה בתחומי דיני המשפחה.

עם למעלה מ-26 שנות ניסיון, עודד מלווה אנשי מפתח בחברה הישראלית ובעולם לדרך חדשה בהליך נקי מסכסוכים מיותרים.

בניית אסטרטגיה אישית לכל לקוח עם ראיה צופה פני עתיד, ליווי צמוד לכל אורך הדרך ושימוש במגוון רחב של טכניקות ניהול משא ומתן.

מתוך הכרות ארוכת שנים עם כל המלכודות הפוטנציאליות ובהשפעה העמוקה של כלל פעולותיהם של הלקוחות שלנו, לפני ובמהלך ההליך, על ההליך המשפטי, אנחנו מבינים את חשיבות הליווי הצמוד וההתייחסות גם לרזולוציות המדויקות ביותר.

לעיתים מסר פשוט, שנכתב ללא הכוונה, יכול לשאת השלכות בהליך המשפטי.

על כן, מעטפת הליווי בהליכים המשפטיים של לקוחותינו כוללת מענה טלפוני רחב, ניסוח הודעות קריטיות לבת/בן הזוג, הכנה לפגישות משא ומתן, הכנה לפגישות עם רואי חשבון, הכנה לפגישות עם עובדים סוציאליים בכל הקשור לענייני חלוקת זמני שהות ילדים, הפניה למומחים מנוסים במקרי הצורך ועוד.

המיוצגים שלי מבינים שהם צריכים מומחה בעל ניסיון

בתוך הנוף הסבוך של דיני המשפחה, הייתה לנו הזכות לייצג מגוון רחב של לקוחות מרקעים שונים. ב26 השנים האחרונות ניהלנו אלפי תיקים, פשוטים וסבוכים, בהם ייצגנו אנשי מפתח בחברה הישראלית- בכירים בארגוני כוחות הביטחון, אנשי עסקים, מנהלי חברות גדולות במשק וידוענים, ועדיין, המסע של כל לקוח דרך ההליך הוא שונה וייחודי.

על ידי תפירת התוכנית האסטרטגית שלי לניהול התיק בהתבסס על הצרכים הספציפיים של הלקוחות שלי, אני מספק תמיכה מקיפה לאנשים שמעריכים תשומת לב קפדנית לפרטים הקטנים ביותר, פרטיות ודיסקרטיות קפדנית.

ליווי אישי צמוד – חלק בלתי נפרד מההליך

בתוך הנוף הסבוך של דיני המשפחה, הייתה לנו הזכות לייצג מגוון רחב של לקוחות מרקעים שונים. ב-26 השנים האחרונות ניהלנו אלפי תיקים, פשוטים וסבוכים, בהם ייצגנו אנשי מפתח בחברה הישראלית- בכירים בארגוני כוחות הביטחון, אנשי עסקים, מנהלי חברות גדולות במשק וידוענים, ועדיין, המסע של כל לקוח דרך ההליך הוא שונה וייחודי.

על ידי תפירת התוכנית האסטרטגית שלי לניהול התיק בהתבסס על הצרכים הספציפיים של הלקוחות שלי, אני מספק תמיכה מקיפה לאנשים שמעריכים תשומת לב קפדנית לפרטים הקטנים ביותר, פרטיות ודיסקרטיות קפדנית.

המיוצגים שלי מבינים שהם צריכים מומחה בעל ניסיון

"באג׳נדה המקצועית שלי, הילדים הם החשובים מכל ויש לשמור עליהם מכל משמר. גם מה שלא נראה בעיניכם הלא מקצועיות כלא רלוונטי, יכול להיות מאוד רלוונטי."

כך למשל – להיזהר מהסתה ומניכור הורי, לשמור על קרבה פיזית מבחינת מקום המגורים, הורה אחד ממשנהו, והשארת הקטינים מחוץ לרזי הסכסוך וההתנהלות המשפטית.

על כן, ניווט אתגרי ההליך והנחיות הליווי שלנו נעשים תוך התחשבות עמוקה בטובת הילדים.

​זכרו תמיד, שככל שהילד ידע ויהיה מעורב יותר (גם אם בוער בעצמותיכם לדבר סרה על ההורה השני) בסופו של יום הילד שלכם הוא שיפגע.

טובת הילד – אחד העקרונות החשובים ביותר

בעולם הדיגיטלי של שנת 2023, שימור האמון הפך יותר ויותר חמקמק.

בעודנו חיים ומנווטים בנוף הדיגיטלי, שבו המידע מתפשט במהירות והגבולות מיטשטשים, לקדושת הסודיות יש ערך חסר תחליף.

​בתחום דיני המשפחה, אין מקום לזליגה של פיסות המידע הקטנות ביותר העלולות להשפיע על ההליך המשפטי, ועל כן, כחלק ממקצועי, אני מתכבד למלא תפקיד עיקרי כאיש סוד מהימן, לענייני המשפחה האינטימיים ביותר.

​בדיסקרטיות מרבית ובמחויבות בלתי מעורערת, אני שומר על סודות הלקוחות שלי, ומאפשר להם לבטוח בי, בידיעה שהסיפורים האישיים שלהם נשארים מוגנים בתוך הכספות של מערכת היחסים החסויה שלנו.

​על ידי יצירת קשר הבנוי על אמון, אני יכול לנווט את מיוצגי בתוך מורכבויות ההליכים המשפטיים עם תחושת ביטחון מרבית.

שמירה על קדושת אמנות הדיסקרטיות

כשמדובר בדיני משפחה, הסיכוי להליכים משפטיים ארוכים ושנויים במחלוקות רבות יכול להיות מרתיע. המחיר הרגשי, העומס הכלכלי והחשיפה הציבורית הם גורמים שאנשים רבים מבקשים להימנע מהם.

מתוך הבנה זו, אנו נותנים עדיפות למומחיות שלנו באמנות המשא ומתן בתחום דיני המשפחה בעבור תוצאות חיוביות עבור חייהם של לקוחותינו.

בזכות הבנה עמוקה וארוכת שנים באסטרטגיות השונות בתחום, אנו מכווינים כל מיוצג לקבלת החלטות מושכלות, תוך צמצום עימותים ושמירה על שלוות הנפש.

כך, אנו גם עוזרים ללקוחותינו לעבור לפרק הבא בחייהם בתחושת סגירה, בידיעה שהאינטרסים שלהם מוגנים.

מסירות זו להשגת הסדרים השומרים על שלוות התא המשפחתי והאינטרסים ההדדיים, היא שהובילה את קהל לקוחותינו להיות מורכב מאלו השואפים לפתור את הליכיהם המשפטיים בשלווה ויעילות.

4 סיבות למה לבחור בנו:

1

ניסיון וותק רב

על ידי תפירת התוכנית האסטרטגית שלי לניהול התיק בהתבסס על הצרכים הספציפיים של הלקוחות שלי, אני מספק תמיכה מקיפה לאנשים שמעריכים תשומת לב קפדנית לפרטים הקטנים ביותר, פרטיות ודיסקרטיות קפדנית.

2

ליווי אישי צמוד

מתוך הכרות ארוכת שנים עם כל המלכודות הפוטנציאליות ובהשפעה העמוקה של כלל פעולותיהם של הלקוחות שלנו, לפני ובמהלך ההליך, על ההליך המשפטי, אנחנו מבינים את חשיבות הליווי הצמוד וההתייחסות גם לרזולוציות המדויקות ביותר. לעיתים מסר פשוט, שנכתב ללא הכוונה, יכול לשאת השלכות בהליך המשפטי.

3

שמירה על קדושת אמנות הדיסקרטיות

בדיסקרטיות מרבית ובמחויבות בלתי מעורערת, אני שומר על סודות הלקוחות שלי, ומאפשר להם לבטוח בי, בידיעה שהסיפורים האישיים שלהם נשארים מוגנים בתוך הכספות של מערכת היחסים החסויה שלנו. על ידי יצירת קשר הבנוי על אמון, אני יכול לנווט את מיוצגי בתוך מורכבויות ההליכים המשפטיים עם תחושת ביטחון מרבית.

4

ניווט ההליכים אל עבר הסכמים

בזכות הבנה עמוקה וארוכת שנים באסטרטגיות השונות בתחום, אנו מכווינים כל מיוצג לקבלת החלטות מושכלות, תוך צמצום עימותים ושמירה על שלוות הנפש. כך, אנו גם עוזרים ללקוחותינו לעבור לפרק הבא בחייהם בתחושת סגירה, בידיעה שהאינטרסים שלהם מוגנים.

לשיחת יעוץ ללא עלות, השאירו פרטים:

    Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support
    שלח
    אפשר לעזור ?